REVO DAY 2025: Texnologiyalar va g'oyalarning uchrashuv nuqtasi
Revolution Global oʻzining besh yilligini nishonlamoqda: REVO DAY 2025 yilning asosiy IT hodisasi boʻladi!
Revolution Global kompaniyasi besh yoshga to'lishini REVO DAY 2025 ni tashkil etish orqali nishonlaydi, bu mamlakat IT-hamjamiyati uchun keng koʻlamli tadbir bo'lishi kutilmoqda. REVO DAY 2025 soha mutaxassislarining bir joyda to‘planishi, o‘zaro tajriba almashishi va yangi g‘oyalar olishi uchun imkoniyatdir. Joriy yilda mazkur tadbir TezPay to‘lov tashkiloti, Asaxiy internet magazini va IT-Parkning Xorazm filiali bilan hamkorlikda o‘tkazilib, bu barcha ishtirokchilar uchun uni yanada boy va foydali qiladi.
REVO DAY nima?
REVO DAY – har yili o‘tkaziladigan tadbir bo‘lib, unda IT-mutaxassislari, dasturchilar, dizaynerlar, marketologlar, menejerlar, ishbilarmonlar va O‘zbekistonda texnologiya va uning rivojlanishiga qiziqqan barcha ishtirok etishi mumkin. Bu tajriba almashish, motivatsiya va yangi g'oyalarni topish uchun ajoyib imkoniyatdir.
Tadbir sanasi va joyi
📅 Sana: 2025 yil 5 aprel
📍 Manzil: IT Park binosi, Urganch shahri
🕛 Boshlanish vaqti: 09:00
REVO DAY 2025 da sizni nima kutmoqda?
1. Mutaxassislar bilan MeetUp
Ishtirokchilar yetakchi IT-mutaxassislarning taqdimotlarida qatnashishlari hamda dasturiy mahsulotlar yaratish, ularni boshqarish va kiberxavfsizlik bo‘yicha so‘nggi tendensiyalar va ilg‘or tajribalar bilan tanishishlari mumkin bo‘ladi. Bundan tashqari, muvaffaqiyatli tadbirkorlar o‘z tajribalari haqida gapirib berishadi, yosh startapchilar esa investorlarga o‘z loyihalarini taqdim etishlari mumkin bo‘ladi.
2. REVO CUP musobaqasi
REVO DAY tadbiri doirasida sport dasturlash (competetive programming) va CTF (zaiflikni aniqlash va kiberxavfsizlik) bo‘yicha eng yirik musobaqa - REVO CUP musobaqasi bo'lib o'tadi. Bu o'z mahoratingizni sinab ko'rish va eng yaxshilar bilan raqobatlashish uchun ajoyib imkoniyatdir. G‘oliblarga 80 million so‘mdan ortiq sovg‘alar taqdim etiladi! Batafsil ma’lumot uchun REVO CUP 2025 sahifasiga o‘ting.
3. Netvorking va tajriba almashish
REVO DAY - tanishish, hamkorlar va hamfikrlarni topish uchun ideal joydir. Bu yerda siz yetakchi IT-kompaniyalar vakillari, startaplar va investorlar bilan uchrashishingiz mumkin.
Bu tadbir kim uchun?
REVO DAY IT sohasiga qiziquvchi barcha uchun ochiq:
• Dasturchilar (backend, frontend, full-stack, mobile);
• Dizaynerlar (UI/UX, grafik dizayn);
• mahsulot va loyiha menejerlari;
• kiberxavfsizlik bo'yicha mutaxassislar;
• IT sohasidagi marketologlar, tahlilchilar va tadbirkorlar.
• Texnologiyaga qiziqqan har bir kishi qatnashishi mumkin.
Qanday ishtirok etish kerak?
REVO DAY 2025 ishtirokchisi boʻlish uchun REVO DAY 2025 sahifasiga havola orqali roʻyxatdan oʻtishingiz kerak.
Nima uchun REVO DAYga tashrif buyurishga arziydi?
• Soʻnggi IT tendentsiyalari va real holatlar haqida bilib oling.
• Yetakchi mutaxassislardan qimmatli bilimlarni oling.
• Siz yangi biznes aloqalari va hamkorlarini toping.
• Kuchingizni musobaqalarda sinab ko'ring va sovrinlarni qo'lga kiriting.
• Kasbiy o'sish uchun motivatsiyaga ega bo'ling.
• O'zbekistonning o'sib borayotgan IT hamjamiyatiga a'zo bo'ling.
Yilning asosiy IT tadbirining bir qismi bo'lish imkoniyatini qo'ldan boy bermang! REVO DAY 2025 texnologiya olamida oʻsish, oʻrganish va netvorking uchun ajoyib imkoniyatdir.

REVO DAY 2025: Точка встречи технологий и идей
Компания Revolution Global отмечает свой пятый юбилей, организуя REVO DAY 2025 — масштабное мероприятие для IT-сообщества страны. Это уникальная возможность для специалистов различных направлений собраться в одном месте, обменяться опытом и вдохновиться новыми идеями. В этом году мероприятие пройдёт при партнерстве с платежной организацией TezPay, интернет магазин Asaxiy и Хорезмским филиалом IT-Парка, что сделает его ещё более насыщенным и полезным для всех участников.
Что такое REVO DAY?
REVO DAY — это ежегодное мероприятие, которое объединяет IT-специалистов, разработчиков, дизайнеров, маркетологов, продакт-менеджеров, бизнесменов и всех, кто интересуется технологиями и их развитием в Узбекистане. Это уникальная возможность обмена опытом, поиска вдохновения и новых идей.
Дата и место проведения
📅 Дата: 5 апреля 2025 года
📍 Локация: IT Park, г. Урганч
🕛 Время начала: 09:00
Что вас ждет на REVO DAY 2025?
1. MeetUp-сессии с экспертами
Участники смогут посетить выступления ведущих специалистов в области IT, узнать о новейших трендах и лучших практиках в разработке, управлении продуктами и кибербезопасности. Кроме этого успешные предприниматели расскажут о своих кейсах, а молодые стартаперы смогут представить свои проекты инвесторам.
2. Соревнования REVO CUP
В рамках REVO DAY пройдет REVO CUP — крупнейшее соревнование по спортивному программированию и CTF (поиск уязвимостей и кибербезопасность). Это отличная возможность проверить свои навыки и посоревноваться с лучшими. Победители получают призы на более 80 млн. сум! Чтобы узнать подробности переходите на страницу REVO CUP 2025.
3. Networking и обмен опытом
REVO DAY — это идеальная площадка для знакомств, поиска партнеров и единомышленников. Здесь можно встретить представителей ведущих IT-компаний, стартапов и инвесторов.
Для кого это мероприятие?
REVO DAY открыт для всех, кто заинтересован в IT-сфере:
• Разработчики (backend, frontend, full-stack, mobile);
• Дизайнеры (UI/UX, графический дизайн);
• Продуктовые и проектные менеджеры;
• Специалисты по кибербезопасности;
• Маркетологи, аналитики и предприниматели в IT.
• Всех, кто интересуется технологиями
Как принять участие?
Чтобы стать участником REVO DAY 2025, необходимо зарегистрироваться по ссылке на страницу REVO DAY 2025.
Почему стоит посетить REVO DAY?
• Узнаете о последних IT-трендах и реальных кейсах.
• Получите ценные знания от ведущих экспертов.
• Найдете новые деловые контакты и партнеров.
• Попробуете свои силы в соревнованиях и выиграете призы.
• Зарядитесь мотивацией для профессионального роста.
• Станьте частью растущего IT-сообщества Узбекистана.
Не упустите шанс стать частью главного IT-события года! REVO DAY 2025 — это возможность для личностного роста, нетворкинга и погружения в мир современных технологий.